Bilgisayar – Laptop Tamir Ve Bakımı

Bilgisayar – Laptop Tamir Ve Bakımı

Murat Duman Bilişim Ajansı olarak Bursa’da faaliyet gösteriyor, tüm markalarda bilgisayar bakım ve onarım işlemleriyle hizmet veriyoruz. Sektörel deneyim ve tedarikçi firmalarımızın nitelikli ürünleriyle; bilgisayar, laptop ve sistem tamiri sağlıyoruz.

Firmamız ayrıca kurulum, nakil ve bakım işlemlerinde de profesyonel hizmetler sunar. Telefon hatlarımızdan veya online sistem üzerinden erişim sağlayabilir, teknik destek veya doğrudan randevu alabilirsiniz.

Murat Duman Bilişim Ajansı Güvencesi

Masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlarda onarım işlemlerinin yanı sıra yedek parça temini ve değişim alanında hizmet veriyoruz. İster orijinal yedek parça isterseniz muadili ürün teminleri ile tüm bilgisayar sistemlerini onarıyor, bakımlarını yapıyor ve yükseltiyoruz.

Murat Duman Bilişim Ajansı güvencesi ile yazılım ve donanımda etkin hizmetler ve alt yapı çalışmaları sunarak, bilgisayarlarınızın iç bakımlarını da gerçekleştiriyoruz.

Murat Duman Bilişim Ajansı Web ve Network Çözümleri

Fiber optik sistemler ile kablolu ve kablosuz ağ çözümleriyle donanımdan kuruluma eksiksiz hizmet anlayışımızı sunuyoruz.

Bursa’nın tüm bölgelerinde bilgisayar onarım ve bakım hizmetlerini, mobil ekipmanımız ile en hızlı sürede tamamlıyoruz. Alt yapı kurulum, montaj ve sistem oluşturma gibi hizmetlerimiz ile network çözümlerini bir arada sunuyoruz.

Ev, işyeri veya tüm sanal ofislerde hem sistem onarımları hem web onarımları ile kesintisiz ve sorunsuz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Tüm konularda bilgi almak için murat@muratduman.com.tr mail destek sistemimizden veya www.muratduman.com.tr/iletisim web sayfamızdan bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

SAMSUNG, Asus, HP, Dell, Sony, Acer, Toshiba, IBM, Lenovo, Packard Bell, Exper, LG, MSI, Monster, Rampage, Grundig, Arçelik, Beko, Casper, Razer, VAIO, Vestel, Xiaomi, markaları başta olmak üzere her türlü bilgisayar tamiri, donanım ve aksesuar tamiri ve yedek parça temini yapılmaktadır.