Google Reklam Yönetimi (Adwords)

Google Reklam Yönetimi (Adwords)

Ulusal ve global ağlarda etkin reklam yapmak ve hedef kitlenize en etkin biçimde erişmek için Google Adwords çalışmalarımızı sunuyoruz. Özellikle e-ticaret faaliyeti sürdüren firmalar için önem taşıyan arama motoru reklamları, doğru optimizasyonlar ile sağlanır.

Murat Duman Bilişim Ajansı olarak bilgisayar ve bilişimin her alanında faaliyet gösteriyoruz. Web teknolojilerinde profesyonel hizmetler ve Google reklam yönetimi projelerimiz ile marka bilinirliğinizi ve ticari kazancınızı artırıyoruz.

Adwors Reklamların Avantajları

Esneklik sağlayan dijital çalışmalar, etkinlik alanı belirleme, hedef kitle belirleme gibi opsiyonlar sağlayarak, istediğiniz bütçede reklam yapabilmenizi sağlar. Lokal ayarlama modülleri ile dilediğiniz lokasyon bölgesinde tanıtım yapabilme veya daha geniş kapsamda hedef kitlenize erişebilme olanağı sağlar.

Google Adwors reklam yönetimi hizmetlerimiz ile internet sistemlerinde görünür olmanızı sağlıyor, şirketiniz ve markanızın bilinirliğini artırıyoruz. Kurumsallık kazandıran çalışmalar arasında olan Adwords, maliyet avantajı ve kolay erişim/ erişebilirlik olanağı sağlar.

Doğru zamanlama etkinliği ile reklamlarınızın istediğiniz zamanda ve istediğiniz niteliklerde yayınlanmasını sağlar.

Google Adwords İçerikleri

Adwords reklam yönetiminde; Google arama reklamları, mobil reklamlar, Youtube ve görüntülü reklam içerikleriyle Google ürün listeleme işlemleri kapsanır. Kullanıcılara doğrudan ve en hızlı biçimde ulaşmanız için sunduğumuz Adwords reklam yönetimi hizmetlerinde ayrıca, yeniden pazarlama kampanyaları ve Adwords dönüşüm izleme etkinlikleri sağlıyoruz.

İster yerel isterseniz ulusal veya uluslararası alanda etkin, hızlı ve avantajlı hizmetlerden yararlanabilir, dijital ticaretinizi artırabilirsiniz.