İkinci El Bilgisayar, Laptop, Server ve Yedek Parçalar

İkinci El Bilgisayar, Laptop, Server ve Yedek Parçalar

Bizimle iletişime geçerek, çok uygun fiyatlarla ikinci el bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Normal fiyatının çok daha düşük bir tutarında satışa sunduğumuz ürünlerimizle ilgili bilgi sahibi olabilir, istediğiniz bir ürün olduğu taktirde, stoklarımızda bulunmuyorsa sipariş verebilirsiniz. Sadece masaüstü bilgisayarlar için kasalar değil, monitörler ve bilgisayar parçalarını da SSD gibi parçalar satın almak amacıyla sipariş edilebilir durumda oluyor.

Müşterilerimiz tarafından temin edilebilecek şekilde her bir cihazın kaydını tuttuğumuz için, tüm yapısı tamamıyla yenilenmiş olan ürünlerimizi uygun fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Bakımı devam eden ürünlerimizle ilgili bilgi sahibi olabilir, ikinci el macbook, server kabinleri ile sunucuları temin edebilirsiniz.

Murat Duman Bilişim Ajansı güvencesi ile tamamı özenle yenilenmiş macbooklar, laptoplar, bilgisayarlar, oyun bilgisayarları, sunucular, server kabinleri, el terminalleri, monitörler ve tüm ekran kartı, ram, ssd gibi bilgisayar yedek parçalarına uygun fiyatlı olarak sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. https://www.muratduman.com.tr/iletisim/