Özel Web ve Masaüstü Programları

Özel Web ve Masaüstü Programları

Mobil uyumlu web programları, mobil uygulamalar veya masaüstü programlarında, kod mimarisi sunuyoruz. Bilişim teknoloji alanındaki profesyonel çalışmalarımız ve sektörel tecrübemiz ile firma ve kuruluşlara yazılım üretiyoruz.

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre gerekli olan program ve yazılımların tespiti, çözüm sağlayan sistem yazılımları ile siber teknolojiler sunuyoruz.

Web Yazılım ve Programları

Web hizmetleri dahilinde uygulama, program veya sistem oluşturma gibi alanlarda sistematik sunumlarımız ile hizmet veriyoruz. Murat Duman Bilişim Ajansı olarak web programlarında, tüm cihazlar ile uyumlu ve tüm web programları ile uyumlu yazılımlar sunuyoruz.

Masaüstü programları ile kurumsal yapınızı destekliyor, marka değerinize özgün projeler ile tüm yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kolay kullanılabilir modüller, yönetici panelleri, eksiksiz çalışma sistemi ve sıra dışı tasarımlar ile profesyonel program üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Kişiye Özel Masaüstü Programlar

Kişiye özel veya kuruma özel tasarımlar ile nitelikli yazılımlar tasarlıyoruz. Alanında uzman kadromuz ile kodlama mimarisi sunuyor, sektörel yapınıza göre size özel programlar imar ediyoruz.

Oyunlar, uygulamalar, ekonomi programları, otomasyon sistemleri, takip ve kontrol programları, okuma ve eğitim programları, e-ticaret programları, indirme programları ve bilişim programları gibi farklı kategoriler ve farklı alanlarda programlar üretiyoruz.

Mobil, masaüstü ve tablet cihazlara uygun veya tamamıyla uyumlu yazılımlar, donanımlar ve tüm web teknolojilerinde profesyonel projelerimiz için bizlere erişim sağlayabilirsiniz.