Baskı Çözümleri

Baskı Çözümleri

Kurumsal çalışmalar ve marka bilinirliği projelerinde etkin hizmetler sunuyoruz. Bursa firması olarak tüm Türkiye’ye baskı çözümleriyle hizmet veriyoruz. Murat Duman Bilişim Ajansı olarak matbaa çalışmaları ve tasarım hizmetleri ile nitelik sunuyoruz.

Dijital baskı teknolojileri dahilinde; kartvizit, takvim, promosyon ürünleri, katalog, dergi ve kurumsal matbaa işlemleriyle firmanıza özel hizmetler sunuyoruz.

Murat Duman Bilişim Ajansı Logo ve Marka Tasarımı

Firmanıza özel logo tasarlama çalışmalarımız ile kurumsal kimliğinize özgün grafik projeler sunuyoruz. Dijital dünyada kimliğiniz oluşturuyor, global ağlarda etkili reklam ve tanıtım yapabilmeniz için baskı tasarım ve baskı çözüm hizmetleri sunuyoruz.

Dijital logo tasarımı, baskı ürünleri tasarımlarıyla istenilen niteliklerde matbaa işlemleri sunuyoruz. Hem şirket içi yazışmalarda hem firmalar arası yazışmalarda kullanılan kurumsal matbaa ürünlerinin tasarımları, dijital ortamda ve alanının uzmanı kadromuz ile sağlanmaktadır.

Firmanıza özel yazı stilleri, görsel seçimleri, logo belirleme, katalog hazırlama ve kartvizit tasarımı gibi etkinlikler ile hem dijital hem baskı çözümlerinde profesyonel hizmet kalitemizi sunuyoruz.

Murat Duman Bilişim Ajansı Dijital Matbaa İşlemleri

Reklam ve tanıtım afişlerinden kartvizitlere, takvim ve kataloglardan antetli kağıt tasarımlarına dek tüm kurumsal ürünlerde tasarım ve basım hizmetleri sunuyoruz. Ham madde kalitesiyle istenilen nitelikte hamur seçimleri, renk ve görsel kaliteyle istenilen nitelikte tasarım seçimi ve istenilen ebat, boyut ve adette baskı çözümleri ile güvenilir ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Markanıza özel proje çalışmaları için murat@muratduman.com.tr mail sistemimizden erişim sağlayabilirsiniz.