Bulut Bilişim Hizmetleri

 

Bulut Bilişim Hizmetleri

Murat Duman Bilişim Ajansı güvencesiyle bulut teknoloji sistemlerini sunuyoruz. Dünyanın verisini depolayacak sağlam alt yapı ve teknolojik donanımlarımız ile bilgisayar- bilişim ağlarında size özel veri depolama alanları oluşturuyoruz.

Bulut bilişim hizmetleri dahilinde;

  • Sunucu Bulut
  • Posta Bulut
  • CRM Bulut
  • Disk Bulut

Sistemleriyle bulut depolama faaliyetleri sunuyoruz. Geniş kapsamlı yedekleme sistemleri,oluşturmanıza gerek kalmadan uzaktan bağlantı özelliği ile istediğiniz her yerden bilgi ve veri merkezinize ulaşabilirsiniz.

Murat Duman Bilişim Ajansı Cloud Server Çözümler

Murat Duman Bilişim Ajansı veri merkezinde güven ve teknolojiyle koruduğumuz yedekleme sistemiyle, Private Cloud sistemine dilediğiniz her an erişebilirsiniz. Özel Bulut sistemi kullanan firmamız, aktarım ve sanallaştırma işlemlerinde eksiksiz hizmet vermektedir.

Sistem güvenliği için birbirinden farklı şehirlerde failover ve yedekleme sistemlerimizle ideal konuşlandırma sağlanmıştır. Bilgi ve verileriniz bizimle daima güvende.

Bulut çözümlerle sunduğumuz hizmetler dahilinde, fiziksel ve yazılımsal olarak kontroller daima sağlanmaktadır. Bulut merkezinde düzenli güncellemeler ve takipleri ile nitelikli sistem yapısı sunuyoruz.

Ayrıca firmamız avantajlarıyla upgrade işlemleri için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan, donanım ve işletim sistemlerinin yükselmesini sağlıyoruz. Murat Duman Bilişim Ajansı olarak özel bilgi işlem ve depo alanları ile ideal iklimlendirme sistemi sağlıyor, profesyonel depolama sistemleriyle bütçenize katkı sağlıyoruz.

Lisans kiralama hizmetleri dahilinde yüksek avantaj fırsatlarından yararlanabilir, bilgi teknolojileri danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bilgisayar, network ve bulut sistemler ile etkin çözümler sunuyoruz.